Real estate
( nájdených 
437
 realít z celkom 437 )

Prenájom obchodného priestoru 84 m2 na Muchovom námestí v Petržalke.

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 1.350,- €/mesiac
ID: DS-OPMN-3 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava V
Obec:
Bratislava-Petržalka
Ulica:
Muchovo námestie
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
novostavba
Podlahová plocha:
84 m2
ID inzerátu:
DS-OPMN-3

 Ponúkame na prenájom obchodný priestor v novostavbe na Muchovom námestí. Je to budova medzi predajňou Billa a polyfunkčným objektom TatraCity na Černyševského ulici. Priestor je členený na samotnú predajňu, ktorá má rozlohu 29,7 m2, 2xWC (2,5 a 2,8 m2), kuchynka (4,9 m2), sklad 7,9 m2, druhý sklad 15,6m2 a kancelária, 9,8 m2. Kancelária sa môže spojiť s predajňou, prípadne aj s väčším skladom. Priestory je možné využiť aj ako kancelárie, alebo aj na služby ( kaderníctvo, kozmetika, nechtové štúdio atď).  Cena 1 350 €/mesiac + 250 €/mesiac.


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...