Real estate
( nájdených 
437
 realít z celkom 437 )

Budova v centre mesta Topoľčany / VYPLATENA ZALOHA

Komerčné objekty
cena: dohodou
ID: LGbudovašturova Predaj

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Topoľčany
Obec:
Topoľčany
Ulica:
Štúrova
Kategória:
Komerčné objekty

Stav objektu:
pôvodný stav
Počet miestností:
4
Podlahová plocha:
0 m2
ID inzerátu:
LGbudovašturova

Ponúkame Vám na predaj objekt pre obchod prípadne reštauráciu alebo predajňu priamo v meste Topoľčany na námesti na ulici Štúrova. Jedná sa o budovú pred predajom využívanú ako reštaurácia . Má dve podlažia a dva samostatné vstupy . Na prízemí z priamym vstupom od námestia je vstup do priestorov , kde bolo reštauračné zariadenie - je tu sociálne zariadenie pre personál , ako i návštevníkov , priestory kde bola kuchyňa , sklad a technická miestnosť . Na poschodí je priestor , ktorý bol využívaný ako byt , môže byť i ako ďalší priestor na prevádzku . Je tu i sociálne zariadenie .  Plocha pozemku k budove aj pod ňou je  191m2.Stav objektu prevažne  pôvodný , rekonštrukcia boa vykonaná dávnejšie , okná sú plastové , kúrenie ústredné plynové . Momentálne to nieje pripojené na žiadne siete , je potrebné obnoviť pripojenie u dodávateľov energií.   Konštrukcia objektu: tehlová. Ostatné vybavenie: klimatizácia. Asfaltová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka, kanalizácia. Cena 0 €


Maklér:

makler
Lucia Guliková
0907645546
lucia-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...