Real estate
( nájdených 
456
 realít z celkom 456 )

Nový zariadený GASTRO priestor 497m2, pešia zóna

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 2.900,- €/mesiac
ID: LC87656565gastro Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava I
Obec:
Bratislava-Staré Mesto
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
497 m2
ID inzerátu:
LC87656565gastro

Ponúkame Vám na prenájom gastro priestor na pešej zóne, Bratislava-Staré Mesto. Prierstor sa nachádza v suteréne budovy s ďalšími rôznymi prevádzkami, veľký pohyb ľudí. Priestor je kompletne rekonštruovaný a ponúka sa kompletne zariadený vrátane kuchyne a skladov, nie je potrebná žiadna investícia. Je možné aj vysťahovanie zariadenia podľa potreby. Plyn, vzdochetchnuka, digestory. Celková plocha: 497m2. Stav objektu: kompletná rekonštrukcia. Cena 2 900 €/mesiac + energie podľa spotreby + DPH. Províziu neplatíte! Bližšie info, fotky, 3D prehliadka k dispozícii.


Maklér:

makler
Mgr. Liliana Čerteková
0907417900
liliana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...