Real estate
( nájdených 
466
 realít z celkom 466 )

Na predaj 2 i byt v Partizánskom

Byty
cena: 67.000,- €
ID: MPTB01 Predaj

Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Partizánske
Obec:
Partizánske
Ulica:
Generála Svobodu
Kategória:
Byty
Druh:
2 izbový byt

Podlahová plocha:
48 m2
Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
ID inzerátu:
MPTB01

Ponúkame Vám na predaj dvojizbový byt v Partizánskom na sídlisku Luhy na ulici Generála Svobodu. Byt s podlahovou plochou 48 m2 sa nachádza na vyvýšenom prízemí dvojposchodového domu. Byt je po čiastočnej rekonštrukcii - plávajúce podlahy, dlažba,vymenené plastové okná, menený sprchový kút, nové radiátory. Bližšie informácie Vám rád poskytnem na tel. čísle 0908 224 482 alebo bernat-ZVNC-mgreal.sk


Maklér:

makler
Tibor Bernát
0908224482
bernat-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...