Real estate
( nájdených 
466
 realít z celkom 466 )

Na predaj 5 i rodinný dom v Partizánkom - Štrkovec s pozemkom 858 m2

Domy a vily
cena: 140.000,- €
ID: TB2130 Predaj

Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Partizánske
Obec:
Partizánske
Kategória:
Domy a vily

Stav objektu:
pôvodný stav
Počet miestností:
5
Podlahová plocha:
152 m2
Plocha pozemku:
858 m2
Energ. certifikát:
neuvedené
Balkón:
áno
Loggia:
nie
Terasa:
áno
ID inzerátu:
TB2130

Ponúkame Vám na predaj päťizbový rodinný dom v Partizánkom v lukratívnej a vyhľadávanej lokalite mesta Štrkovec. Celková podlahová plocha domu vrátane terasy a balkónu na 1. NP je 152,51 m2. Celková rozloha pozemku 858 m2. Rodinný dom okrem plastových okien, vchodových dverí a meneného plynového kotla v roku 2009 je pôvodnom, zachovalom stave. Pri dome sa nachádza garáž s montážnou jamou a pri garáži podzemná pivnica na uskladnenie zeleniny. Taktiež altánok s vonkajším krbom na grilovanie. V blízkosti dobrá občianska vybavenosť, neďaleko centra mesta. Rodinný dom bol skolaudovaný v roku 1971, materiál satvby porobetónové kvádre. Strešná krytina škridla. V dome sú napojené všetky IS a to elektrina, voda, plyn aj kanalizácia. Dispozícia 1. NP (91,93 m2): 3 x izba, kuchyňa, kúpeľňa s WC, špajza, predsieň, chodba a schodisko. Dispozícia 2. NP (60,58 m2 vrátane balkónu a terasy): 2 izby, kúpeľňa s WC, chodba, schodisko, terasa a balkón. Dipozícia pivnice (73,99 m2): 3 miestnosti, kotoľňa, chodba schodisko a priestor vedľa schodov. Pri vážnom a serióznom jednaní dohoda na cene možná. Bližšie informácie Vám rád poskytnem na tel. č. 0908224482 alebo bernat-ZVNC-mgreal.sk


Maklér:

makler
Tibor Bernát
0908224482
bernat-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

ID: TB2119 Predaj

Na predaj 2 RD v Partizánskom - Veľké Bielice pozemok 1730 m2

Na predaj 2 RD v Partizánskom - Veľké Bielice pozemok 1730 m2

Ponúkame Vám na predaj dva rodinné domy vhodné na bývanie spojené s podnikaním poprípade po úprave ako dvojgeneračné oddelené bývanie v Partizánskom v časti Veľké Bielice s celkovou rozlohou pozemkov 1730 m2. Celková podlahová plocha obidvoch stavieb je 340 m2. IS elektrina, voda, plyn. 

Jeden rodinný dom je zasadený do stredu pozemku a je využívaný na bývanie a bol postavený v roku 2000 s kvádrov 40 cm. Podlahová plocha domu je cca 270 m2. Je v zachovalom stave s pekne udržiavanou záhradou s bazénom, predzáhradou s okrasnými drevinami. Pred domom  parkovacie miesta pre viacej áut. Dispozícia 1. nadzemného podlažia: garáž s diaľkovo otvárateľnou bránou, obývačka s kuchyňou, kúpeľňa s WC, hosťovská izba, hala a terasa. Dispozícia 2. nadzemného podlažia (podkrovia): 4 izby, chodba, kúpeľňa s WC, technická miestnosť a 2 x balkón so vstupom zo všetkých mierstností. Kúrenie plynovým kotlom a krbom. V chodbe a kúpeľni prídavné podlahové elektrické kúrenie. Eurookná. Odpad vedený do žumpy. 

Druhý rodinný dom zasadený pri hlavnej ceste je využívaný ako obchod. Podlahová plocha cca 90 m2. Kúrenie plynové, odpad žumpa, v dome zavedená elektrina, voda a plyn. Dispozícia: predajňa, sklad, kúpeľňa s WC, kozemetický salón, pivnica a povala. Parkovanie pred domom. 

Bližšie informácie Vám rád poskytnem na tel. č. 0908224482 alebo bernat-ZVNC-mgreal.sk

635 000,- €
1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...