Real estate
( nájdených 
539
 realít z celkom 539 )

Pozemok Nemečky

Pozemky
cena: 15.500,- €
ID: AK0029 Predaj

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Topoľčany
Obec:
Nemečky
Ulica:
Kategória:
Pozemky

Plocha pozemku:
982 m2
Vodovod:
nie je
Elektrina:
nie je
Plyn:
nie je
Kanalizácia:
nie je
Dátová prípojka:
neuvedené
ID inzerátu:
AK0029

Ponúkam na predaj pozemok - záhrada - v podhorskej obci Nemečky. Plocha: pozemku 982m2. Šírka cca 12 - 9  m x  82 - 99 m. Svahovitý pozemok. Neupravená prístupová cesta.Výhody: tiché prostredie, rybolov, turistika, cykloturistika. Cena 15 500,00 €/celkom.


Maklér:

makler
Ing. Adriana Kuklová
0905859915
kuklova-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...