Real estate
( nájdených 
466
 realít z celkom 466 )

Garáž - predaj - Topoľčany - Nezábudková - Lipová

Malé objekty, garáže
cena: 21.000,- €
ID: dzGarazNez Predaj

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Topoľčany
Obec:
Topoľčany
Ulica:
Nezábudková
Kategória:
Malé objekty, garáže

Energ. certifikát:
Nemá
ID inzerátu:
dzGarazNez

Ponúkam na predaj garáž v radovej zástavbe Topoľčany - mravenisko, Nezábudková ulica, v blízkosti rezidencie Lipová. Plocha: zastavaná 21m2, pozemku 21m2.Stav objektu: pôvodný stav. Garáž je bez elektriny. Konštrukcia objektu: panelová. Cena 21 000 €


Maklér:

makler
Dagmar Zimová
0905479602
dada-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...