Real estate
( nájdených 
466
 realít z celkom 466 )

Na predaj RD - poldom v Partizánskom - pozemok 525 m2

Domy a vily
cena: 103.000,- €
ID: TB2135 Predaj

Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Partizánske
Obec:
Partizánske
Kategória:
Domy a vily

Stav objektu:
pôvodný stav
Počet miestností:
4
Podlahová plocha:
93 m2
Plocha pozemku:
525 m2
Energ. certifikát:
neuvedené
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
áno
ID inzerátu:
TB2135

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom (poldom) v Partizánskom v časti Štrkovec neďaleko centra mesta. Celková rozloha pozemku je 525 m2. Rodinný dom je v pôvodnom stave vhodnom na rekonštrukciu. Dom bol postavený z pálených tehál v 50-tych rokoch a neskôr dostavaná prístavba z kvádrov. V dome sú napojené všetky inžinierske siete (elektrina, mestská voda, plyn aj verejná kanalizácia). Podlahová plocha domu bez plochy terasy a pivnice  je 92,94 m2. Dispozícia 1. NP  56,58 m2: 2 izby, kuchyňa, chodba, predsieň, kúpeľňa, WC a špajza. Dispozícia 2. NP 36,36 m2 (plus k tomu terasa 27,51 m2): 2 izby, chodba, schodisko a terasa. Dispozícia pivnice: 2 miestnosti. Kúrenie bolo zabezpečené plynovým kotlom, momentálne nepoužívané. Podlahy betón a dlážkovina, strešná krytina škridla. V záhrade záhradná chatka a skleník. Bližšie informácie Vám rád poskytnem na tel. č. 0908224482 alebo bernat-ZVNC-mgreal.sk


Maklér:

makler
Tibor Bernát
0908224482
bernat-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

ID: TB2119 Predaj

Na predaj 2 RD v Partizánskom - Veľké Bielice pozemok 1730 m2

Na predaj 2 RD v Partizánskom - Veľké Bielice pozemok 1730 m2

Ponúkame Vám na predaj dva rodinné domy vhodné na bývanie spojené s podnikaním poprípade po úprave ako dvojgeneračné oddelené bývanie v Partizánskom v časti Veľké Bielice s celkovou rozlohou pozemkov 1730 m2. Celková podlahová plocha obidvoch stavieb je 340 m2. IS elektrina, voda, plyn. 

Jeden rodinný dom je zasadený do stredu pozemku a je využívaný na bývanie a bol postavený v roku 2000 s kvádrov 40 cm. Podlahová plocha domu je cca 270 m2. Je v zachovalom stave s pekne udržiavanou záhradou s bazénom, predzáhradou s okrasnými drevinami. Pred domom  parkovacie miesta pre viacej áut. Dispozícia 1. nadzemného podlažia: garáž s diaľkovo otvárateľnou bránou, obývačka s kuchyňou, kúpeľňa s WC, hosťovská izba, hala a terasa. Dispozícia 2. nadzemného podlažia (podkrovia): 4 izby, chodba, kúpeľňa s WC, technická miestnosť a 2 x balkón so vstupom zo všetkých mierstností. Kúrenie plynovým kotlom a krbom. V chodbe a kúpeľni prídavné podlahové elektrické kúrenie. Eurookná. Odpad vedený do žumpy. 

Druhý rodinný dom zasadený pri hlavnej ceste je využívaný ako obchod. Podlahová plocha cca 90 m2. Kúrenie plynové, odpad žumpa, v dome zavedená elektrina, voda a plyn. Dispozícia: predajňa, sklad, kúpeľňa s WC, kozemetický salón, pivnica a povala. Parkovanie pred domom. 

Bližšie informácie Vám rád poskytnem na tel. č. 0908224482 alebo bernat-ZVNC-mgreal.sk

635 000,- €
1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...