Real estate
( nájdených 
466
 realít z celkom 466 )

Rooftop priestory 447m2 s výhľadom, Jarošova ul., Nové Mesto

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 1,- €/m2/mesiac
ID: LC9865676899nN Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava III
Obec:
Bratislava-Nové Mesto
Ulica:
Jarošova
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
novostavba
Podlahová plocha:
447 m2
ID inzerátu:
LC9865676899nN

Ponúkame Vám na prenájom komečné priestory na Jarošovej ul. v Novom Meste v Jarošova OFFICE CENTRE. Rooftop priestory sa budú pripravovať podľa požiadaviek klienta. Sú vhodné pre administratívu, reštauráciu, kaviareň, kliniku, wellness/spa. Plocha: celková 446,7m2 s možnosťami riešenia interiéru vo veľkosti 277,54m2 alebo 169,16m2. Nachádza sa na najvyššom 12.p.(nadstavba), v budove je výťah. Vybavenie budovy: bicyklové stojisko, sprchy, fitness. Vynikajúca občianska vybavenosť v okolí, MHD napojenie. Pre bližšie info kontaktujte RK, províziu neplatíte.


Maklér:

makler
Mgr. Liliana Čerteková
0907417900
liliana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...