Real estate
( nájdených 
466
 realít z celkom 466 )

Prenájom obchodných priestorov 115 m2 v lukratívnej časti Petržalky

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 1.400,- €/mesiac
ID: DS-OPLU-7 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava V
Obec:
Bratislava-Petržalka
Ulica:
Lužná
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
novostavba
Podlahová plocha:
115 m2
ID inzerátu:
DS-OPLU-7

Ponúkame Vám na prenájom obchodné priestory na Lužnej ulici v Bratislave-Petržalke. V priestore sa nachádza WC a umývadlo. Možnosť využitia na rôzne účely. Cena 1400€/mes.  + 140€/mes. služby a energie + spotreba elektriny a internet. Všetky ceny sú bez DPH. Vonkajšie priestory sú monitorované kamerovým systémom. Províziu neplatíte.


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...