Real estate
( nájdených 
466
 realít z celkom 466 )

Pozemok na výstavbu chaty 1 - Stará Lehota, Bezovec

Pozemky
cena: 24.481,- €
ID: dzPozemokLehota Predaj

Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Nové Mesto nad Váhom
Obec:
Stará Lehota
Ulica:
Kategória:
Pozemky

Plocha pozemku:
598 m2
Vodovod:
na pozemku
Umiestnenie Elektriny:
pri pozemku
Umiestnenie Plynu:
neuvedené
Umiestnenie kanalizácie:
neuvedené
Dátová prípojka:
neuvedené
ID inzerátu:
dzPozemokLehota

Ponúkame Vám na predaj pozemok - rekreačný pozemok, Stará Lehota. Nachádza sa v blízkosti lyžiarskych vlekov v lokalite Bezovec - Klenkov Vrch (Piešťany/Nové Mesto nad  Váhom), v tesnej blízkosti markizáckej obce "HORNÁ DOLNÁ". Chatová oblasť, lyžiarske vleky cca 200 m. Plocha: pozemku 642, z toho 598m2 samotný pozemok  a 1/3 podiel na prístupovej ceste vo veľkosti cca 44m2. Šírka 13m, dľžka cca 46m.  IS - voda, elektrina. Prístupová cesta - spevnená.  Mierne svahovitý pozemok. Možnosť agroturistiky - jazdectvo.... Cena 24.481,-Eur.


Maklér:

makler
Dagmar Zimová
0905479602
dada-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...