Real estate
( nájdených 
457
 realít z celkom 457 )

Na predaj stavebný pozemok v Brodzanoch 1378 m2

Pozemky
cena: 65.500,- €
ID: TB2141 Predaj

Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Partizánske
Obec:
Brodzany
Kategória:
Pozemky

Plocha pozemku:
1378 m2
Vodovod:
na pozemku
Umiestnenie Elektriny:
na pozemku
Umiestnenie Plynu:
neuvedené
Umiestnenie kanalizácie:
neuvedené
Dátová prípojka:
neuvedené
ID inzerátu:
TB2141

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok s pekným výhľadom v okrajovej časti obce Brodzany okres Partizánske v tichej uličke pri lese. Pozemok o rozlohe 1378m² je určený pre výstavbu rodinného domu. Daná lokalita ponúka budúce pokojné rodinné bývanie. Pozemok je celý oplotený a prístup k pozemku je z obecnej komunikácie – zatiaľ štrkovej a nespevnenej. K pozemku sú zriadené odberné miesta pre VODU a ELEKTRINU, plyn je dostupný v prípravnej fáze. Elektrická prípojka a voda sú dovedené priamo na pozemku. Na verejnú kanalizáciu je možné sa napojiť, je vo vzdialenosti cca 100m od pozemku. K pozemku je vykonaný inžiniersky geologický prieskum, výškopis a polohopis. Bližšie informácie Vám rád poskytnem na tel. č. 0908224482 alebo bernat-ZVNC-mgreal.sk


Maklér:

makler
Tibor Bernát
0908224482
bernat-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...