Real estate
( nájdených 
457
 realít z celkom 457 )

Na predaj 2 i byt v Partizánskom s balkónom - začatá rekonštrukcia

Byty
cena: 58.900,- €
ID: TB2147 Predaj

Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Partizánske
Obec:
Partizánske
Ulica:
Školská
Kategória:
Byty
Druh:
2 izbový byt

Podlahová plocha:
52 m2
Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Na poschodí:
2
Balkón:
áno
Loggia:
nie
Terasa:
nie
ID inzerátu:
TB2147

Ponúkame Vám na predaj dvojizbový byt s balkónom nachádzajúci sa v Partizánskom na ulici Školská. Na byte s podlahovou plochou 52 m2 bola v 2024 začatá rekonštrukcia, všetko staré pôvodné vybavenie bolo vyhodené a odpratané, jedna izba nanovo vystierkovaná, na ostatných stenách natiahnuté sklotextilné výstužné armovacie sieťky zapracované do omietok, okná plastové menené dávnejšie. Byt je vhodný pre nového majiteľa, ktorý si ho chce dokončiť podľa vlastných predstáv, poprípade po dohode  terajší majiteľ môže byt dokončiť. Byt sa nachádza na 1. poschodí z celkových dvoch. Dispozícia: kuchyňa, obývacia izba s malým balkónom, izba, chodba, kúpeľňa s WC a pivnica. Medzi obývačkou a kuchyňou je väčší otvor, čo dáva možnosť prepojiť obývačku s kuchyňou. Výhodou v kúpeľni s WC je okno na vetranie. Byt má balkón a pivnicu.  Bližšie informácie Vám rád poskytnem na tel. č. 0908224482 alebo bernat-ZVNC-mgreal.sk


Maklér:

makler
Tibor Bernát
0908224482
bernat-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...