Real estate
( nájdených 
674
 realít z celkom 674 )

Rekreačná chata Brodzany - Štepy

Chaty a rekreačné objekty
cena: 4.000,- €
ID: TB195 Predaj

Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Partizánske
Obec:
Brodzany
Kategória:
Chaty a rekreačné objekty

Stav objektu:
pôvodný stav
Počet miestností:
2
Podlahová plocha:
30 m2
Plocha pozemku:
0 m2
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
TB195

Ponúkame Vám na predaj rekreačnú chatu neďaleko obce Brodzany - časť Štepy v okrese Partizánske. Chata je sčasti murovaná a sčasti drevená, drevená časť je zateplená minerálnou vatou. V chate sú 3 miestnosti, jedna sa môže využiť ako kuchyňa, nachádza sa v nej sparák na plynovú bombu a v jednej miestnosti je komín, na ktorý sa dá napojiť lokálne kúrenie. Voda nie je, ale kúsok od chaty je spoločná studňa, elektrika je neďaleko chaty, monžnosť napojenia. Kúsok od chaty je aj spoločné zakryté posedenie. Chatka je v peknom horskom tichom prostredí, slnečná strana, možnosť turistiky, hubárčenia, cykloturistiky a pod. Predáva sa polovičný spoluvlastnícky podiel. Bližšie informácie na tel. č. 0908 224 482


Maklér:

makler
Tibor Bernát
0908224482
bernat-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...