Real estate
( nájdených 
457
 realít z celkom 457 )

2 izbový byt Staré Mesto, cena s energiami

Byty
cena: 490,- €/mesiac
ID: NAJOM_DAMB Prenájom

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Nitra
Obec:
Nitra
Ulica:
Damborského
Kategória:
Byty
Druh:
2 izbový byt

Podlahová plocha:
56 m2
Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
ID inzerátu:
NAJOM_DAMB

Na prenájom 2 izbový byt, Nitra - Staré Mesto, Damborského ulica, 2.poschodie (bez výťahu), centrum. Byt má výmeru 56 m2, pozostáva zo vstupnej chodby, dvoch samostatných izieb, kuchyne, kúpeľňe a wc. Byt sa prenajíma bez zariadenia. Doba nájmu - dohodou, nájomné 490,-€/mesiac s energiami. Pre prípadné škody a nedoplatky sa platí na začiatku nájmu depozit vo výške 2 mesačných nájmov. Preferujeme zamestnané osoby, nie študentov. Voľný ihneď.


Maklér:

makler
Zuzana Lauková
0915427746
zuzana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...