Real estate
( nájdených 
457
 realít z celkom 457 )

Obchodný priestor 81m2, Gogoľova/Údernícka, zač. Petržalky

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 1.000,- €/mesiac
ID: LC7646RDGHVG5N Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava V
Obec:
Bratislava-Petržalka
Ulica:
Gogoľova
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
novostavba
Podlahová plocha:
81 m2
ID inzerátu:
LC7646RDGHVG5N

Ponúkame Vám na prenájom komerčné a prevádzkové priestory v lokalite Bratislava-Petržalka, na rohu Gogoľovej a Úderníckej ulice. Moderný klimatizovaný a presvetlený obchodný priestor s veľkými výkladmi do uulice. Plocha: úžitková 81m2. Stav objektu: novostavba/holopriestor, priestor bude dokončeny v štandarde podľa potrieb záujemcu. Bezproblémové parkovanie v okolí, bezbariérový prístup, toalety. Cena 1000 Eur/mes + 200 Eur/mes + DPH. Províziu neplatíte! 


Maklér:

makler
Mgr. Liliana Čerteková
0907417900
liliana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...