Real estate
( nájdených 
456
 realít z celkom 456 )

Prenájom objektu - výrobná dieľňa, predajňa, kancelárie, sklad

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 1.500,- €/mesiac
ID: dzPrenajomDielna Prenájom

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Topoľčany
Obec:
Topoľčany
Ulica:
Dopravná
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
pôvodný stav
Počet miestností:
4
Podlahová plocha:
300 m2
ID inzerátu:
dzPrenajomDielna

Ponúkame Vám na prenájom priemyselný areál - budovu v meste Topoľčany, Dopravná. Plocha: úžitková 300m2, zastavaná 300m2, pozemku 300m2. Objekt sa skladá z výrobnej haly cca 150m2 s elektrinou, plynom, vodou a dalej predajňa, sklad, 2x kancelária, šatňa, sociálne zariadenia. Možnosť prenajať celý objekt, alebo zvlasť dieľňu a zvlášť predajňu s kancelárskymi priestormi. Stav objektu: pôvodný stav. Asfaltová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka (230/400V), plynová prípojka, kanalizácia. Cena 1 500 €/mesiac plus DPH a energie. Dohoda možná po obhliadke.


Maklér:

makler
Dagmar Zimová
0905479602
dada-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...