Real estate
( nájdených 
681
 realít z celkom 681 )

Rekreačna chata Veľké Uherce.

Chaty a rekreačné objekty
cena: 41.660,- €
ID: MP 05 Predaj

Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Partizánske
Obec:
Veľké Uherce
Kategória:
Chaty a rekreačné objekty

Stav objektu:
neuvedené
Podlahová plocha:
640 m2
Plocha pozemku:
0 m2
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
MP 05

Ponúkame Vám na predaj 4 izbovú rekreačnú chatu v obci Veľké Uherce. Chata sa nachádza v tichej lokalite chatovej oblasti. Je dvojpodlažná v dobrom stave. Kúrenie je na tuhé palivo dvomi krbmi a elektrickými konvektormi. Voda je obecná, el. 230 a 390, odpad septik. Chata sa skladá s 3 izieb, veľkej haly, kuchyňa, kúpeľňa. Ohrev teplej vody je el. bojlerom. Pozemok ma rozlohu 640 m2. Na pozemku sa nachádza parkovisko pre tri autá a posedenie. Chata sa predáva aj so zariadením. Odporúčam vidieť. Dohoda možná.


Maklér:

makler
Maroš Pihik
0917437582
maros-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...