Real estate
( nájdených 
651
 realít z celkom 651 )

Rodinný dom Malé Uherce.

Domy a vily
cena: 42.000,- €
ID: MI 524 Predaj

Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Partizánske
Obec:
Malé Uherce
Ulica:
neuvedená
Kategória:
Domy a vily

Stav objektu:
neuvedené
Podlahová plocha:
907 m2
Plocha pozemku:
603 m2
Energ. certifikát:
neuvedené
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
MI 524

Ponúkame na predaj starší rodinný dom v obci Malé Uherce postavený na pozemku o rozlohe 907m2. Ide o rodinný dom s prístavbou, ktorá bola postavená v 70-tych rokoch a prešla čiastočnou rekonštrukciou, boli vymenené plastové okná, vchodové dvere a nová kúpelňa s wc. Nová strešná krytina-Bramac.  Dom sa dá rozdeliť na 2 samostatné bytové jednotky. V prvej  časti domu sa nachádzajú 2 izby plus komora s ktorej sa dá vytvoriť kúpeľna, prípadne menšia izba. Kúrenie je na pevné palivo. 


Maklér:

makler
Monika Ištvánová
0915336710
istvanova-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...