Real estate
( nájdených 
453
 realít z celkom 453 )

TOP CENA! Prenájom kancelárie - Rajecká ulica, Vrakuňa

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 210,- €/mesiac
ID: ZK736K Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava II
Obec:
Bratislava-Vrakuňa
Ulica:
Rajecká
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
pôvodný stav
Počet miestností:
2
Podlahová plocha:
36 m2
ID inzerátu:
ZK736K

Ponúkame Vám na prenájom kancelárie Bratislava-Vrakuňa, Rajecká. Plocha: úžitková 36m2. Dve susediace kancelárie (16m2 + 20m2). Spoločná kuchynka a sociálne zariadenia. Mesačný nájom: 160,- EUR/mes. + energie. Stav objektu: pôvodný stav. Konštrukcia objektu: panelová. Cena 210 €/mesiac vrátane energií. Priestor sa dá využiť iba ako dve kancelárie a nie ako obchodný priestor. Pre viac informácií nás kontaktujte.


Maklér:

makler
Veronika Behanová
0905 502 689
behanova-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...