Real estate
( nájdených 
392
 realít z celkom 392 )

Prenájom kancelárii - Koceľova ulica, Ružinov

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 9,- €/m2/mesiac
ID: ZK737K Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava II
Obec:
Bratislava-Ružinov
Ulica:
Koceľova
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Počet miestností:
1
Podlahová plocha:
19 m2
ID inzerátu:
ZK737K

Ponúkame na prenájom kancelárie v lokalite Bratislava - Ružinov, Koceľova ul. Plocha: od 5m2 do 18,9m2, v prípade záujmu je možnosť zväčšenia kancelárie o ďalšiu miestnosť prípadne aj viac miestností. Nachádzajú sa na prízemí až 3. poschodí, v budove nie je výťah. Stav: čiastočná rekonštrukcia, objekt sa postupne renovuje. Plastové okná, koberce v kanceláriách a dlažba v spoločných priestoroch, možnosť plávajúcej podlahy. Spoločné sociálne zariadenia a kuchynka. Objekt sa nachádza v tichej lokalite širšieho centra. Ku kanceláriám je taktiež možnosť prenajatia skladových priestorov nachádzajúcich sa v suteréne budovy. Zasadacie miestnosti sú 3 s max. kapacitami 6, 15 a 80 osôb. Parkovanie pred budovou alebo za poplatok v areáli objektu (40,-Eur/mesiac). Konštrukcia objektu: tehlová. Orientácia kancelárii je S a J. Objekt je zabezpečený kamerovým systémom, vstup do budovy je na čip a neobmedzený (24/7). Cena od 8,50 €/m2/mesiac plus energie 3,30€/m2/mesiac.


Maklér:

makler
Mgr. Liliana Čerteková
0907417900
liliana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...