Real estate
( nájdených 
583
 realít z celkom 583 )

Prenájom kancelárii - Panenská ulica, Staré mesto

Komerčné priestory
cena: 10,- €/m2
ID: ZK738K Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava I
Obec:
Bratislava-Staré Mesto
Ulica:
Panenská
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
83 m2
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
ZK738K

Ponúkame Vám na prenájom kancelárie v  Bratislava - Staré Mesto, Panenská. Plocha: úžitková 83m2. Nachádza sa na prízemí s výťahom. Stav objektu: kompletná rekonštrukcia. Vybavenie kancelárií parkety, internet, klimatizácia. Kancelárie je možné prenajať aj samostatne. K dispozícii 5 kancelárii. Možnosť prenajatia garáže, resp. parkovacieho státia. Konštrukcia objektu: zmiešaná. Cena 10 €/m2/mesiac plus 3 €/m2/mesiac.


Maklér:

makler
Mgr. Liliana Čerteková
0907417900
liliana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...