Real estate
( nájdených 
653
 realít z celkom 653 )

HALA V TOPOĽČANOCH NA PRENÁJOM

Komerčné objekty
cena: 40,- €/m2/rok
ID: tg26 Prenájom

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Topoľčany
Obec:
Topoľčany
Kategória:
Komerčné objekty

Stav objektu:
neuvedené
Podlahová plocha:
1300 m2
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
tg26

ponúkame na prenájom priemyslenú halu v Topoľčanoch,

 

Priemyselná hala 1300m2, dĺžka 65m, šírka 18m, výška 6,5m.

- 4 vstupné el. sekčné brány

- vykurovaná

- priemyselná podlaha

- 24 hod/denne strážna služba

- parkovacie miesta v stráženom areáli

 

Cena: 35,-eur/m2/rok bez DPH + energie


Maklér:

makler
Ing. Tomáš Gašparík
0918654735
gasparik-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na prenájom administratívny a skladový priestor v Bratislave-Petržalka, Wolkrova. Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Ostatné vybavenie: telefón, internet, klimatizácia. Asfaltová prístupová cesta, WC, kuchynka sprcha, plastové okná.  Priestor disponuje 3 vchodmi, vhodný ako recepcia/kancelárie + skladový priestor. V prípade potreby možné zmeniť dispozičné riešenie priestorov. Celý priestor ma samostatné merače energií, na prízemí. Dostupné v priebehu mesiaca júl. Cena 3 398 €/mesiac bez energií + DPH. Províziu neplatíte!

3 398,- €/mesiac

Ponúkame Vám na prenájom administratívny priestor v Bratislave-Petržalka, Wolkrova ulica, výborná dostupnosť, občianska vybavenosť. Plocha: úžitková 80m2.Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: tehlová. Ostatné vybavenie: telefón, internet, klimatizácia. Asfaltová prístupová cesta. Administratívny priestor je rozdelený na dve kancelárie 50m2 a 30m2, prenajíma sa spoločne, spoločné wc, kuchynka, sprcha. Priestor je bez kancelárskeho nábytku, dostupný v priebehu mesiaca júl, plávajúca podlaha. Parkovanie pred budovou.  Cena 932 €/mesiac s energiami + DPH, províziu neplatíte. 

933,- €/mesiac

Ponúkame Vám na prenájom administratívny priestor na Wolkrovej ulici v Bratislava-Petržalka na 1 NP. Plocha: úžitková 60m2.Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Na chodbe je spoločná kuchynka, wc, sprcha, plastové okná, parkety. Priestor je možné využiť spolu s menším skladovým priestorom o výmere 9m2 za príplatok, možnosť ponechať si kancelársky nábytok. Výborná poloha. Ostatné vybavenie: telefón, internet, klimatizácia. Asfaltová prístupová cesta. Parkovanie pred budovou. Cena 697 €/mesiac s energiami + DPH. Províziu neplatíte!

697,- €/mesiac

Ponúkame Vám na prenájom polyfunkčný objekt v centre Bánoviec nad Bebravou. Cena 280 €/mesiac, doposiaľ boli priestory využívané ako kaderníctvo, jedná sa o priestor o rozlohe 35 m2 +sociálne zariadenie a odkladacia miestnosť vkusne oddelená vstavanou skriňou.

280,- €/mesiac
1

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...