Real estate
( nájdených 
693
 realít z celkom 693 )

Prenájom kancelária 200m2 - Drieňová ulica, Ružinov

Komerčné priestory
cena: 9,- €/m2/mesiac
ID: ZK792K Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava II
Obec:
Bratislava-Ružinov
Ulica:
Drieňová
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
200 m2
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
ZK792K

Ponúkame Vám na prenájom kancelária Bratislava - Ružinov, Drieňová ulica. Plocha: úžitková 200m2. Nachádza sa na 5. poschodí z 10 s výťahom. Stav objektu: kompletná rekonštrukcia. Parkovanie v areáli budovy 60Eur/mes + DPH. V bezprostrednej blízkosti budovy dve banky, niekoľko reštaurácií, pošta a obchody.Kuchynka, sociálne zariadenia na chodbe. Parkovanie možné aj v okolí. Kamerový systém, vstup 24/7, recepcia. Cena 9 Eur/m2/mes + služby a energie 3,60 Eur/m2/mes + DPH. Províziu neplatíte!


Maklér:

makler
Mgr. Liliana Čerteková
0907417900
liliana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5 6

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...