Real estate
( nájdených 
689
 realít z celkom 689 )

Prenájom kancelária 20m2 - Drieňová ulica, Ružinov

Komerčné priestory
cena: 7,- €/m2/mesiac
ID: ZK795K Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava II
Obec:
Bratislava-Ružinov
Ulica:
Drieňová
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
20 m2
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
ZK795K

Ponúkame Vám na prenájom kancelária Bratislava - Ružinov, Drieňová ulica. Plocha: úžitková 20m2. Nachádza sa na 6. poschodí z 10 s výťahom. Stav objektu: kompletná rekonštrukcia. Parkovanie v areáli budovy v cene NaN,00 €/m2/mesiac. miesto/rok v bezprostrednej blízkosti budovy dve banky, niekoľko reštaurácií, pošta a obchody.Kuchynka, sociálne zariadenia na chodbe. Parkovanie možné priamo pred objektom na vlastnom stráženom parkovisku, dobré parkovacie možnosti aj v okolí. Priestor je vybavený kamerovým zabezpečovacím systémom, je strážený a prístupný 24 hodín, na budove zrealizovaná nová fasáda - v septembri 2006. Konštrukcia objektu: panelová.  Administratívna budova má výbornú polohu, vedľa OBCHODNÉHO DOMU BUDÚCNOSŤ, vedľa pošty, v budove máme Slovenskú sporiteľňu, a.s., vo vedľajšej budove je banka Dexia. Má dobrú dopravnú dostupnosť, vrátane MHD. V budove možnosť stravovania. Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, obchody. Cena od 6,50 €/m2/mesiac + 3,60 €/m2/mesiac + DPH. Províziu nepatíte!


Maklér:

makler
Mgr. Liliana Čerteková
0907417900
liliana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5 6

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...