Real estate
( nájdených 
534
 realít z celkom 534 )

Prenájom kancelárie - Trnavská cesta, Ružinov, 76m2

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 8,- €/m2/mesiac
ID: ZK805K Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava II
Obec:
Bratislava-Ružinov
Ulica:
Trnavská cesta
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
77 m2
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
ZK805K

Prenájom kancelárie v Bratislave - Ružinov, ulica Trnavská cesta. Plocha: úžitková 76,5m2. Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia, v dobrom štandarde - väčšie priestory pripravíme v rámci rýchlej rekonštrukcie podľa vašich požiadaviek: nová dispozícia, nové drevené parkety, nové priečky, parapety i dvere. Malé kancelárie sú už hotové, pripravené na užívanie. Budova má vlastné parkovanie v dostatočnej kapacite. V okolí budovy bezproblémové a neobmedzené parkovisko na verejnom parkovisku v okolí Martinského cintorína zdarma. Budova je vybavená kamerovým systémom, je strážená. Dobrá dopravná dostupnosť do centra mesta ako aj na diaľnicu D1. Dobre dostupné aj MHD. Budova má nádherné átrium, odpočinkovú zónu - park s fontánou a lavičkami. Výhody: tiché prostredie, obchody. Cena 7,50 €/m2/mesiac + energie 3,10 eur/m2/mesiac + dph. Províziu neplatíte!


Maklér:

makler
Mgr. Liliana Čerteková
0907417900
liliana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...