Real estate
( nájdených 
534
 realít z celkom 534 )

Prenájom kancelárie - Trnavská cesta, Ružinov, 20m2

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 8,- €/m2/mesiac
ID: ZK806K Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava II
Obec:
Bratislava-Ružinov
Ulica:
Trnavská cesta
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
18 m2
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
ZK806K

Prenájom kancelárie v Bratislava - Ružinov, ulica Trnavská cesta. Plocha: úžitková 18m2 na 1/1p. bez výťahu. Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia, v strednom štandarde. Budova má vlastné bezplatné parkovanie vo dvore, v okolí budovy bezproblémové parkovanie. Budova je vybavená kamerovým systémom, je strážená. Dobrá dopravná dostupnosť do centra mesta ako aj na diaľnicu D1. Dobre dostupné aj MHD (zastávka rovno pred budovou). Cena 7,50 Eur/m2/mes + služby a energie 3,10 Eur/m2/mes + DPH. Províziu neplatíte!


Maklér:

makler
Mgr. Liliana Čerteková
0907417900
liliana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...