Real estate
( nájdených 
679
 realít z celkom 679 )

Predaj- stavebné pozemky Bánovce n/Bebravou

Pozemky
cena: 34,- €/m2
ID: A038 Predaj

Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Bánovce nad Bebravou
Obec:
Bánovce nad Bebravou
Ulica:
Bánovce nad Bebravou
Kategória:
Pozemky

Plocha pozemku:
2200 m2
Vodovod:
nie je
Elektrina:
neuvedené
Plyn:
nie je
Kanalizácia:
nie je
Dátová prípojka:
neuvedené
ID inzerátu:
A038

Ponúkame Vám na predaj stavebné pozemky nachádzajúce sa  v rekreačnej časti Bánoviec nad Bebravou. Pozemky sú v tichom prostredí s výhľadom na mesto a okolitú prírodnú scenériu. Pozemky sú v mierne svahovitom teréne so spevnenou prístupovou cestou. Výmera pozemkov je  od 390 do 500 m2. Po ukončení projektu Villa Ben bude možné ich napojenie na cestnú komunikáciu a siete: el.energia, voda, plyn, kanalizácia.


Maklér:

makler
Maroš Pihik
0917437582
maros-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...