Real estate
( nájdených 
665
 realít z celkom 665 )

Prenájom kancelárie - Karpatská ulica, Staré mesto

Komerčné priestory
cena: 1.300,- €/mesiac
ID: ZK1069NP Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava I
Obec:
Bratislava-Staré Mesto
Ulica:
Karpatská
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Počet miestností:
4
Podlahová plocha:
100 m2
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
ZK1069NP

Ponúkame Vám na prenájom kancelárie Bratislava - Staré Mesto, Karpatská ulica. Plocha: úžitková 100m2 - dve medzi sebou prechodné kancelárie o veľkosti 25m2.. Nachádza sa na 2. poschodí z 2 bez výťahu. Stav objektu: kompletná rekonštrukcia, podlaha plávajúca. V cene priestorov je zahrnuté: UPC optický internet (v kanceláriách LAN) alebo WIFI, zasadacia miestnosť, kuchynka, sociálne zariadenie, spoločná chodba a priestory, sprcha v budove, terasa pre fajčiarov na prízemí budovy, terasa na grilovanie, záhrada, sídlo firmy, upratovanie spoločných priestorov, kuchyniek , sociálnych zariadení.  Možnosť využívať: spoločenskú klenbovú miestnosť s krbom a barom v suteréne budovy. Zbezpečenie alarmom, vstup 24/7. Konštrukcia objektu: tehlová. Výhody: tiché prostredie, obchody. Cena 1 300 €/mesiac s energiami bez DPH. Províziu neplatíte.


Maklér:

makler
Mgr. Liliana Čerteková
0907417900
liliana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...