Real estate
( nájdených 
656
 realít z celkom 656 )

Rodinný dom v pôvodnom stave v obci Brezolupy

Domy a vily
cena: 40.000,- €
ID: SS-BR-01 Predaj

Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Bánovce nad Bebravou
Obec:
Brezolupy
Kategória:
Domy a vily

Stav objektu:
pôvodný stav
Počet miestností:
3
Podlahová plocha:
120 m2
Plocha pozemku:
837 m2
Energ. certifikát:
neuvedené
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
SS-BR-01

Ponúkame na predaj starší rodinný dom v pôvodnom stave v obci Brezolupy, iba 6 km od Bánoviec nad Bebravou. Dom tvorí vstupná veranda, kuchyňa, 3 izby, kúpeľňa s WC a špajza. Dom je čiastočne podpivničený. Strecha je škridlová, strop – palach. Podlahy – dlažba, dlážkovica. Dom je napojený na elektrickú energiu a obecný vodovod. Kúrenie je plynové, odpad zvedený do žumpy. Na pozemku sa nachádza aj letná kuchyňa, ktorú tvorí kuchyňa a izba. Táto časť môže po rekonštrukcii slúžiť na celoročné bývanie. Vedľa letnej kuchyne sa nachádza hospodárska budova, ktorá sa dá prerobiť na garáž. Výhodou je tiché prostredie, turistika, cykloturistika, hubárčenie. Úžitková plocha cca 120 m2.


Maklér:

makler
Maroš Pihik
0917437582
maros-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...