Real estate
( nájdených 
633
 realít z celkom 633 )

Prenájom kancelárií - Rybničná ulica, Vajnory

Komerčné priestory
cena: 4,- €/m2/mesiac
ID: ZK1151K Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava III
Obec:
Bratislava-Vajnory
Ulica:
Rybničná
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
16 m2
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
ZK1151K

Ponúkame Vám na prenájom kancelárie Bratislava-Vajnory, Rybničná ulica. Plocha: od 16 do 3000 m2. Vybavenie kancelárii: plastové okná, koberec, nové elektrické rozvody, štrukturovaná kabeláž s prípojkami, nové vykurovacie telesá, plné biele dvere v rámci kancelárií, možnosť zriadiť telefónne linky (vlastná telefónna ústredňa SIEMENS), hliníkové dvere s elektronickým vrátnikom na vstupe do prenajatej časti poschodia (pri výmere min. 300 m² prenajatého priestoru), možné zriadenie kuchynky (pri výmere nad 300 m² prenajatého priestoru), v prípade potreby stavebné úpravy podľa požiadaviek klienta. Budova má 6. poschodí a jedno podzemné podlažie (10.000 m² kancelárskej plochy) s dostatočným počtom parkovacích miest (9.300 m² parkovacej plochy). Parkovanie je pre klientov a ich návštevy zdarma, taktiež zadasacia miestnosť. Stravovanie je zabezpečené v reštaurácii s kapacitou 220 miest, ktorá sa nachádza na prízemí Administratívnej budovy. Cena 3,50 €/m2/mesiac + energie 3,98€/m2/mesiac. Províziu pre RK neplatíte!


Maklér:

makler
Mgr. Liliana Čerteková
0907417900
liliana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...