Real estate
( nájdených 
506
 realít z celkom 506 )

Prenájom - kancelárie, Račianska ulica, budova REDING TOWER 2

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: dohodou
ID: HT75 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava III
Obec:
Bratislava-Nové Mesto
Ulica:
Račianska
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
neuvedené
Podlahová plocha:
20 m2
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
HT75

Ponúkame Vám na prenájom kancelárie  v modernej,  novopostavenej administratívnej budove REDING TOWER 2 na Račianskej ulici, Bratislava - Nové mesto. Plocha kancelárií: od 20m2 do 860m2. Voľné kancelárie od druhého do osmeho poschodia. Vybavenie priestorov: klimatizácia, otvárateľné okná, zdvojená podlaha s odolnou textilnou podlahovou krytinou, štruktúrovaná kabeláž, kamerový systém, recepcia 24/7, bezbariérový prístup. Vysoká flexibilita priestoru: možnosť zmeny dispozície podľa požiadaviek nájomcu (veľký otvorený priestor, delenie priestoru na menšie samostatné kancelárie alebo kombinácia otvoreného priestoru a menších uzatvorených kancelárií). Parkovanie zabezpečené v parkovacom dome s kapacitou 300 miest, z toho 100 parkovacích miest pre návštevy. Priamo v budove sa nachádza reštaurácia a  jedáleň. V blízkosti zastávka MHD. Cena: na vyžiadanie. Províziu neplatíte!


Maklér:

makler
Mgr. Liliana Čerteková
0907417900
liliana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...