Real estate
( nájdených 
540
 realít z celkom 540 )

Kancelária 12,8m2, Trnavská cesta, Ružinov

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 8,- €/m2/mesiac
ID: LC1011k Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava II
Obec:
Bratislava-Ružinov
Ulica:
Trnavská cesta
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Počet miestností:
1
Podlahová plocha:
13 m2
Druh parkovania:
vyhradené parkovanie
ID inzerátu:
LC1011k

Ponúkame Vám na prenájom kanceláriu, Bratislava-Ružinov, Trnavská cesta. Plocha: úžitková 12,8m2. Nachádza sa na 1. poschodí z 1 s výťahom.Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Kúrenie: centrálne. Parkovanie v areáli bezplatne. Spoločná kuchynka a sociálne zariadenia. Cena 7,50 €/m2/mesiac + energie 3,10€/m2/mesiac.+ DPH. Províziu neplatíte.


Maklér:

makler
Mgr. Liliana Čerteková
0907417900
liliana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...