Real estate
( nájdených 
694
 realít z celkom 694 )

Kancelárske priestory od 14,5m2, Líščie Nivy, Ružinov

Komerčné priestory
cena: 8,- €/m2/mesiac
ID: LC101k Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava II
Obec:
Bratislava-Ružinov
Ulica:
Líščie nivy
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
15 m2
Druh parkovania:
vyhradené parkovanie
ID inzerátu:
LC101k

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory, Bratislava-Ružinov, Líščie nivy. Plocha: úžitková od 14,5m2 do 428m2. Budova má 2 podlažia.  Plávajúca podlaha, plastové okná. Stav objektu: kompletná rekonštrukcia. Kúrenie: centrálne. Priestory sú klimatizované. Zabezpečenie alarmom, kamerovým systémom, vstup na čip. Štrukturovaná kabeláž. Spoločné sociálne zariadenia a kuchynka na chodbe. Meranie spotreby el. energie každá kancelária samostatne (vlastná trafo stanica). Možnostá parkovania: v uzatvorenom areáli NaN,00 €/m2/mesiac verejné neplatené parkovisko pri budove, možnosť vyhradeného parkovacieho státia od MÚ Ružinov v cene 75€/mesiac. Obchody, reštaurácie, kaviarne, banky, potraviny, pošta v tesnej blízkosti. Cena za prenájom priestorov 7,50 €/m2/mesiac + služby a energie 2,50 €/m2/mesiac. Províziu neplatíte!


Maklér:

makler
Mgr. Liliana Čerteková
0907417900
liliana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5 6

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...