Real estate
( nájdených 
397
 realít z celkom 397 )

Na predaj prevádzkový objekt v Topoľčanoch

Komerčné objekty
cena: 597.500,- €
ID: 94744 Predaj

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Topoľčany
Obec:
Topoľčany
Kategória:
Komerčné objekty

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
0 m2
ID inzerátu:
94744

Ponúkame na predaj prevádzkový objekt s príslušenstvom a pozemkom v Topoľčanoch. Objekt je možné využívať ako obchodno-administratívnu budovu, sklad, skladový prístrešok. Nachádza sa v širšej centrálnej časti mesta a je prístupný z miestnej verejnej spevnenej komunikácie na ul. J. Jesenského. Je v rovinatom teréne s možnosťou napojenia sa na všetky typy inžinierskych sietí a s dobrým dopravným napojením na priľahlé komunikácie. Objekt bol pôvodne vybudovaný ako kotolňa na tuhé palivo pre priľahlé sídlisko, v súčasnosti po rekonštrukcii, modernizácii a zmene účelu užívania slúži ako sociálno-administratívna a obchodná budova so skladom. Zastavaná plocha objektu je 30,6 x 12,7 m. Pôdorys aj s rozmermi je na obrázku. Na pozemku je možné realizovať viacpodlažnú prístavbu. Energetický certifikát triedy G. Bližšie info na tel. č. 0917 643 330.


Maklér:

makler
Ing. Michal Naňo
0917643330
nano-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...