Real estate
( nájdených 
673
 realít z celkom 673 )

Kancelárie v budove Aupark Tower, Petržalka od 200m2

Komerčné priestory
cena: 1,- €/mesiac
ID: HT94 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava V
Obec:
Bratislava-Petržalka
Ulica:
Einsteinova
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
neuvedené
Podlahová plocha:
200 m2
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
HT94

Ponúkame Vám na prenájom kancelárie v budove Aupark Tower na Einsteinovej ulici, Bratislava - Petržalka. Plocha kancelárií k prenájmu je od 200m2 do 2000m2 a nachádzajú sa v moderne vybavenej administratívnej budove, ktorá vďaka svojmu príťažlivému dizajnu patrí medzi najprestížnejšie v Bratislave. Vybavenie priestorov: chladenie systémom recirkulácie vzduchu cez podstropné fancoily, kúrenie elektrickými konvektormi, samostatné ovládanie chladenia, kúrenia a svietidiel v každej kancelárii, otvárateľné okná, rozvody vzduchu zabezpečujúce čerstvý, vopred upravený vzduch vo všetkých administratívnych priestoroch, štruktúrovaná kabeláž, kobercová podlahová krytina, kamerový systém, recepcia 24/7. Bezproblémové parkovanie v podzemnej garáži, na vonkajšom parkovisku pred budovou, alebo v parkovacom dome. Súčasťou biznis centra Aupark Tower je aj najnavštevovanejšie nákupno - zábavné centrum Aupark, kde nájdete všetko pod jednou strechou. Cena dohodou. Viac informácií v RK.


Maklér:

makler
Mgr. Liliana Čerteková
0907417900
liliana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...