Real estate
( nájdených 
656
 realít z celkom 656 )

Rodinný dom vhodný na chalupu aj s pozemkom!!

Chaty a rekreačné objekty
cena: 40.000,- €
ID: 59213 Predaj

Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Partizánske
Obec:
Skačany
Kategória:
Chaty a rekreačné objekty

Stav objektu:
neuvedené
Podlahová plocha:
1 m2
Plocha pozemku:
0 m2
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
59213

Ponúkame na predaj starší rodinný dom z nepálenej tehly vhodný na chalupu. Nachádza sa v strede obce Skačany vzdialenej 7 km od Partizánskeho. Je tu zavedená voda a elektrika-možnosť plynovej prípojky. Podlahy sú pôvodné, hlinenné. Dom sa nachádza na 20 árovom pozemku.Treba vidieť-dohoda istá!


Maklér:

makler
Monika Ištvánová
0915336710
istvanova-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...