Real estate
( nájdených 
450
 realít z celkom 450 )

Kancelárske priestory, Bajkalská ul., Ružinov

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 8,- €/m2/mesiac
ID: LC5332k Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava II
Obec:
Bratislava-Ružinov
Ulica:
Bajkalská
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
147 m2
ID inzerátu:
LC5332k

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory, Bratislava-Ružinov, Bajkalská ul.. Plocha: kancelárie 147m2 + sklady 97m2 + spoločné časti 125m2, celková plocha kancelárií 6654m2. Kancelárie sa nachádzajú na 1. poschodí z 3 s výťahom. Podlaha: moderné lino, dlažba. Okná: plastové. Stav objektu: kompletná rekonštrukcia 2008. Kancelárie sa ponúkajú na prenájom nezariadené. Kúrenie: centrálne. Ostatné vybavenie: internet, klimatizácia, otvárateľné okná, výťahy, štrukturovaná kabeláž, vlastná kuchynka, vlastné sociálne zariadenia. Zabezpečenie alarmom, strážnou službou, kamerovým systémom. V budove je recepcia, vstup do kancelárií na kartu. Možnosť využívania zasadačky. Vlastná jedáleň  s kuchárom v budove. Výborné spoje MHD ako i napojenie na obchvat/diaľnicu. Dobrá občianska vybavenosť. Prístup do budovy 24/7. Asfaltová prístupová cesta. Možnosť parkovania pred budovou za poplatok 16 Eur/mesiac. Eenergetický certifikát B. Cena 8 €/m2/mesiac + el.energia, voda a kúrenie podľa spotreby. Províziu neplatíte!


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...