Real estate
( nájdených 
678
 realít z celkom 678 )

Kancelárske priestory od 28m2, WiFi v cene, Rača

Komerčné priestory
cena: 6,- €/m2/mesiac
ID: LC444k Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava III
Obec:
Bratislava-Rača
Ulica:
Mudrochova
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
28 m2
Druh parkovania:
vyhradené parkovanie
ID inzerátu:
LC444k

Ponúkame Vám na prenájom kancelárie, Bratislava-Rača, Mudrochova ul.. Plocha: od 28m2 do 150m2. Flexibilita priestoru. V budove sú 3 výťahy. Šťtandard: plávajúca podlaha/koberec, otvárateľné plastové okná, klíma, internet, telefón, možnosť dozariadenia. Vlastné sociálne zariadenie so sprchovým kútom a uchynka. Stav objektu: kompletná rekonštrukcia. Možnosť využívania zasadačky a konferenčnej miestonsti. Reštaurácia (obedné menu) a kaviareň v budove. Kúrenie: centrálne. Zabezpečenie strážnou službou, bezpečnostnými kamerami, recepcia 24/7. Možnosť parkovania v areáli za rampou 30€/mesiac, bezproblémové parkovanie v okolí zdarma. Výborná občianska vybavenosť v okolí, MHD. Cena 5,90 €/m2/mesiac + energie + DPH. WiFi v cene. Províziu neplatíte!


Maklér:

makler
Mgr. Liliana Čerteková
0907417900
liliana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5 6

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...