Real estate
( nájdených 
453
 realít z celkom 453 )

Kúpa 2 izbový byt v Topoľčanoch

Byty
cena: 40.000,- €
ID: LG 2i Kúpa

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Topoľčany
Obec:
Topoľčany
Ulica:
Kategória:
Byty
Druh:
2 izbový byt

Podlahová od:
58 m2
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
ID inzerátu:
LG 2i

Kúpime  2 izbový byt v meste Topoľčany na sídlisku JUH .Byt potrebujeme pre konkrétneho klienta PLATBA v  HOTOVOSTI . Byt by mal byť s balkónom ak je na vyššom poschodí s výťahom , môže byť po čiastočnej rekonštrukcii alebo pôvodný stav .  Plocha bytu nerozhoduje ideálne však  úžitková 58m2 a viac . Konštrukcia objektu: zmiešaná. Kúrenie: centrálne.Výhody: slnečný, pekný výhľad, obchody, škola, škôlka, nemocnica. Cena 40 000 €


Maklér:

makler
Lucia Guliková
0907645546
lucia-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...