Real estate
( nájdených 
656
 realít z celkom 656 )

Kancelárske priestory od 22m2, Ružová dolina, novostavba

Komerčné priestory
cena: 8,- €/m2/mesiac
ID: LC88776655k Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava II
Obec:
Bratislava-Ružinov
Ulica:
Ružová dolina
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
novostavba
Počet miestností:
1
Podlahová plocha:
22 m2
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
LC88776655k

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v Bratislava-Ružinov, Ružová dolina. Plocha: úžitková 22m2. Nachádzajú sa na 2. poschodí s 2 výťahmi. Podlaha: plávajúca v kancelárii, dlažba v spoločných priestoroch. Okná: plastové otvárateľné s vertikálnymi žalúziami. Kancelárie sú nezariadené, možnosť čiastočného dozariadenia. Spoločné užívanie kuchynky a sociálnych zariadení na chodbe. Internet: Orange optika. Možnosť využívania plne vybavenej zasadačky s kuchynkou. Stav objektu: novostavba . Konštrukcia objektu: zmiešaná. Kúrenie: centrálne. Zabezpečenie strážnou službou, kamerovým systémom, vstup do budovy na čipy. Prístup 24/7. Parkovanie v okolí, možnosť prenájmu parkovacieho státia. Stravovanie v blízkom okolí. Výborná občianska vybavenosť: MHD, trh Miletičova, pošta, banka...Cena 8 €/m2/mesiac + 3,5 €/m2/mesiac.


Maklér:

makler
Mgr. Michaela Vašová
0904846245
vasova-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...