Znížená cena .Rod. dom Partizánske
Real estate
( nájdených 
672
 realít z celkom 672 )

Znížená cena .Rod. dom Partizánske

Domy a vily
cena: 35.000,- €
ID: MP 18 Predaj

Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Partizánske
Obec:
Partizánske
Ulica:
Nábrežie Belanky
Kategória:
Domy a vily

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Počet miestností:
3
Podlahová plocha:
296 m2
Plocha pozemku:
0 m2
Energ. certifikát:
neuvedené
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
MP 18

Ponúkame Vám na predaj trojizbový rod. dom ,alebo výmena za 2 byt v Partizánskom + doplatok dohodou. Zateplený. Podlaha  plávajúca. Steny- stierky. Okná: plastové. Vybavenie kúpeľne klasická vaňa. nové obklady, Vybavenie kuchyne: kuchynská linka, sporák. Kúrenie: krb. Sedlová strecha. Rovinatý pozemok. Asfaltová prístupová cesta.Výhody , tiché prostredie. Cena 35 000 €


Maklér:

makler
Maroš Pihik
0917437582
maros-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...