Real estate
( nájdených 
649
 realít z celkom 649 )

Obchodno-Kancelársky priestor 200m2, prízemie, parkovanie v cene! Hradská ul., Vrakuňa

Komerčné priestory
cena: 1.168,- €/mesiac
ID: LC0001122k Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava II
Obec:
Bratislava-Vrakuňa
Ulica:
Hradská
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
novostavba
Počet miestností:
4
Podlahová plocha:
200 m2
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
LC0001122k

Ponúkame Vám na prenájom kancelársky priestor vhodný i pre obchod, Bratislava-Vrakuňa, Hradská. Plocha: úžitková 200,3m2. Podlaha: dlažba. Okná: plastové. Mužské aj ženské toalety, kuchynský kút. Stav objektu: novostavba. Kúrenie: centrálne. Ostatné vybavenie: internet. Otvárateľné okná, štrukturovaná kabeláž, zdvojená podlaha. Zabezpečenie alarmom a kamerovým systémom, prístup 24/7.  Parkovanie v areáli v cene. BONUS: umiestnenie osvetlenej reklamy na fasáde a na vlajkovom nosiči na ulici. Cena 1 168,45 €/mesiac + energie 134,71 €/mesiac (energie sú orientačné, účtujú sa mesačne podľa spotreby)+ DPH. Províziu neplatíte!


Maklér:

makler
Mgr. Liliana Čerteková
0907417900
liliana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...