Real estate
( nájdených 
653
 realít z celkom 653 )

Kúpim byt - Topoľčany

Byty
cena: dohodou
ID: DZkupa Kúpa

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Topoľčany
Obec:
Topoľčany
Ulica:
Kategória:
Byty
Druh:
2 izbový byt

Podlahová od:
0 m2
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
DZkupa

Kúpim 1-, 2-, 3-izbový byt v Topoľčanoch. Cena podla stavu a lokality. Ponuknite.


Maklér:

makler
Dagmar Zimová
0905479602
dada-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

Pre konkrétneho klienta hľadám 1 - 2 izbový byt v Topoľčanoch, nie okrajové časti. Byt by mal byť aspoň po čiastočnej rekonštrukcii, na 1.-3. poschodí. Plocha: úžitková 35m2 - 68m2. Cena podľa stavu a lokality.

50 000,- €

Kúpime  2 izbový byt v meste Topoľčany na sídlisku JUH .Byt potrebujeme pre konkrétneho klienta PLATBA v  HOTOVOSTI . Byt by mal byť s balkónom ak je na vyššom poschodí s výťahom , môže byť po čiastočnej rekonštrukcii alebo pôvodný stav .  Plocha bytu nerozhoduje ideálne však  úžitková 58m2 a viac . Konštrukcia objektu: zmiešaná. Kúrenie: centrálne.Výhody: slnečný, pekný výhľad, obchody, škola, škôlka, nemocnica. Cena 40 000 €

40 000,- €

Hľadám pre konkrétneho klienta 1 izbový byt v meste Topoľčany, alebo v blízkych obciah. Cena 35 000 €

35 000,- €
ID: DZkupagars Kúpa

Kúpim garsonku

Pre konkrétneho klienta hľadám garsónku v meste Topoľčany. Najlepšie blízko centra, ale može byť aj sídlisko. Plocha: úžitková 20m2. Cena 17 000 - 26 000 € - podľa lokality a stavu. 

26 000,- €
1

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...