Real estate
( nájdených 
659
 realít z celkom 659 )

Kúpa 2-izbový byt v Prievidzi

Byty
cena: 48.000,- €
ID: RP666 Kúpa

Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Prievidza
Obec:
Prievidza
Ulica:
Nábrežie sv. Cyrila
Kategória:
Byty
Druh:
2 izbový byt

Podlahová od:
60 m2
Poschodí celkom:
5
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
RP666

Kúpim dvojizbový byt v Prievidzi najlepšie blízko centra mesta-ul. Nábrežie sv. Cyrila, J.Jesenského po kompletnej rekonštrukcii, najlepšie s balkónom a výťahom, môže byť aj staré sídlisko, zvýšené prízemie alebo 1.p. Platba v hotovosti do 48000 E.


Maklér:

makler
Renata Pihíková
0903575273
renata-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...