Real estate
( nájdených 
653
 realít z celkom 653 )

Na predaj vodný hrad vo Veľkých Uherciach

Domy a vily
cena: 103.000,- €
ID: TB353 Predaj

Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Partizánske
Obec:
Veľké Uherce
Kategória:
Domy a vily

Stav objektu:
neuvedené
Podlahová plocha:
780 m2
Plocha pozemku:
1788 m2
Energ. certifikát:
Nemá
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
TB353

Ponúkame na predaj rodinný dom vo Veľkých Uherciach okres Partizánske. Objekt bol postavený ako vodný hrad na zač. 14. storočia v tesnej blízkosti opevnenia kaštieľa. Nadstavba bola cca pred 150 rokmi. V roku 1992 bola v objekte zriadená výroba topánok, kedy boli zosilnené trámové stropy na 2.NP, čiastočná sanácia 2.NP a 3.NP a čiastočne opravený krov. Od roku 2012 je objekt nevyužívaný. Objekt nie je pamiatkovo chránený.

Objekt je trojpodlažný bez suterénu. Podlažia sú vzájomne prepojené centrálnym schodiskom (okrem 1.NP). Strecha je riešená ako sedlová s tromi vedľajšími postrannými sedlami. Nosná konštrukcia je tvorená historickým dreveným krovom. Krytina je azbestová vlnovková - eternit. Klampiarske prvky sú tvorené z pozinkovaného plechu. Podkrovie sa dá po prestavbe využiť na ďalšie obytné podlažie. V súčasnosti sú v objekte situované priestory kotolne, chodieb, skladov, kancelárií, výrobných miest a spoločenských priestorov. Konštrukcia objektu je riešená ako murovaná stavba zo zmiešaného muriva miestami sanovaná murivom z plne pálených tehál založená na základových pásoch z lomového kameňa. V objekte sú zabudované klasické drevené okná a dvere. V súčasnosti je objekt pripojený na prívod elektrickej energie, pitnej vody, odpad riešený do žumpy, splašková voda do kanalizácie, plyn pri pozemku. V priestoroch kotolne sa nachádza nový plynový kotol, rozvádzače a stojatý zásobníkový ohrievač vody.

K východnej stene objektu boli v minulosti pridružené budovy stajní, ktoré boli v sedemdesiatych rokoch zbúrané. Zachovali sa po nich základové pásy v zemi, ktoré umožňujú určiť ich rozmery a v súlade s archívnymi zaznamami ich možnú budúcu rekonštrukciu.

Zastavaná plocha: 376,44 m2, úžitková plocha: 1.NP - 240,61 m2, 2.NP - 255,82 m2, 3.NP - 283,36 m2, celková úžitková plocha objektu: 779,79 m2, obostavaný priestor 8 577 m3, celková plocha pozemku aj vrátane pod domom je 1788 m2.

Bližšie informácie Vám radi poskytneme na tel. č 0908 22 44 82


Maklér:

makler
Tibor Bernát
0908224482
bernat-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na predaj novostavbu rodinného domu v Partizánskom vo vyhľadávanej a pokojnej časti mesta Šimonovany. Celková rozloha rovinatého pozemku aj vrátane pozemku pod domom je 484 m2. Dom bude dokončený v stave holodomu  s úžitkovou plochou 144,89 m2 a obytnou plochou 77,67 m2. Stenové útvary a obvodový plášť domu je postavený z tehlového muriva Heluz, podkrovie prestrešené drevenou strechou členitého tvaru a na streche strešná krytina Mediterran. Dispozične je delený na dennú a nočnú časť. Nachádza sa v ňom obývacia izba s kozubom a priamym vstupom do záhrady, kuchyňa, jedáleň, špajza, WC, technická miestnosť, zádverie, spálňa so šatníkom, 2 detské izby, kúpeľňa, garáž a chodba.  V dome je plynové kúrenie. Steny stierky. Okná sú  plastové. Dom bude bez obkladov, podláh a sanity. Predpríprava na sprchový kút , umývadlo , wc, krb.  Asfaltová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka a verejná kanalizácia. Niektoré fotky sú z vizualizácie. V prípade záujmu o obhliadku prosím volať na tel. 0908 22 44 82

202 000,- €

Ponúkame Vám na predaj novostavbu rodinného domu v Partizánskom vo vyhľadávanej a pokojnej časti mesta Šimonovany. Celková rozloha rovinatého pozemku aj vrátane pozemku pod domom je 483 m2. Dom bude dokončený v stave holodomu  s úžitkovou plochou 132,26 m2 a obytnou plochou 78,21 m2. Stenové útvary a obvodový plášť domu je postavený z tehlového muriva Heluz, podkrovie prestrešené drevenou strechou členitého tvaru a na streche strešná krytina Mediterran. Dispozične je delený na dennú a nočnú časť. Nachádza sa v ňom obývacia izba s kozubom a priamym vstupom do záhrady, kuchyňa, jedáleň, špajza, WC, technická miestnosť, zádverie, spálňa so šatníkom, 2 detské izby, kúpeľňa, garáž a chodba.  V dome je plynové kúrenie. Steny stierky. Okná sú  plastové. Dom bude bez obkladov, podláh a sanity. Predpríprava na sprchový kút , umývadlo , wc, krb.  Asfaltová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka a verejná kanalizácia. Niektoré forky sú z vizualizácie. V prípade záujmu o obhliadku prosím volať na tel. 0908 22 44 82

192 000,- €

Ponúkame Vám na predaj zariadený 6 izbový dom v Partizánskom vo vyhľadávanej lokalite Šimonovian. Dom s pekným výhľadom na mesto a okolité kopce je situovaný na južnom svahu bol skolaudovaný v roku 1995 a pod postavený z tvárnic, ktoré sú zateplené. Strecha je pokrytá škrídlou (nanovo v 2007), v celom dome sú vymenené plastové okná so žalúziami (2003), nová klimatizácia (2003) a od roku 2008 je dom napojený na solárny systém so solárnymi panelmi, ktorý slúži na ohrev teplej vody s 300 litrovým bojlerom. Podlahové kúrenie v celom dome je zabezpečené kondenzačným plynovým kotlom (2008). Nízke mesačné náklady na energie. K domu sú pripojené všetky inžinierske siete vrátane kanalizácie. Obytná plocha domu je 266 m2, dá sa využívať aj ako dvojgeneračný. Nachádza sa v ňom 6 izieb, kuchyňa, kotoľňa, 3 kúpeľne, 3 WC, garáž, terasa. Dispozične je rozdelený na 3 podlažia. 1. na spodnom sa nachádza veľká obývačka s krbom so vstupom na terasu, ďalšia miestnosť s možnosťou dorobiť ako kuchyňu, kúpeľňa s WC a sprchovým kútom, kuchyňa, špajza, kotoľňa a terasa (pod terasou je pivnica). 2. na strednom podlaží sa nachádzajú 2 izby, jedna so vstupom na balkón, chodba, kúpeľňa s masážnou vaňou a sprchovým kútom, oddelené WC, vstupná hala a garáž s diaľkovo ovládanou automatickou bránou. 3. na vrchnom podlaží sa nachádzajú 3 podkrovné izby, kúpeľňa s WC a sprchovým kútom a chodba pri schodisku, ktoré je celé z dreva. Pod strechou je ešte navyše úložný priestor. Pozemok je členený kaskádami s okrasnými drevinami a rastlinami, jazierkom, krbom a záhradkou so skleníkom na pestovanie zeleniny. Polieva sa dažďovou vodou (systém na zachytávanie). Dohoda o cene možná (istá v prípade odobratia nábytku). Bližšie informácie Vám radi poskytneme na tel. č. 0908 22 44 82

177 000,- €

Ponúkame na predaj veľký rodinný dom v obci Malé Kršteňany s pekným veľkým pozemkom o rozlohe 50 árov, ktorý je možno rozdeliť na daľšie pozemky. Dom pozostáva z dvoch samostatných bytových jednotiek- dom v ktorom sa nachádzajú 3 obytné miestnosti kuchyňa, kúpeľňa, v druhom dome( celý podpivničený) sú 2 pekné podkrovné izby kuchyňa, kúpeľňa, garáž. Okná sú plastové, kúrenie v dome je podlahové. V dome sú nové elektrické rozvody, prípojka na internet, káblovú televiziu, bezpečnostný systém atd. K domu patrí aj garáž, bazén, krb a altánok. Dom sa predáva aj so zariadením. Vhodný ako dve samostatné bytové jednotky, prípadne ako penzión alebo rekrečné centrum. Pre náročnejších klientov... Treba vidieť! Cena dohodou...

142 000,- €
1

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...