Real estate
( nájdených 
592
 realít z celkom 592 )

Prenájom kancelárie - Seberíniho ulica, Ružinov, od 16m2

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 9,- €/m2/mesiac
ID: LC364164987166767878 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava II
Obec:
Bratislava-Ružinov
Ulica:
Seberíniho
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
neuvedené
Podlahová plocha:
16 m2
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
LC364164987166767878

Ponúkame Vám na prenájom kancelárie v aministratívnej budove OFFICE Centrum na Seberíniho ulici, Bratislava - Ružinov. Výmera kancelárií od 16 m2 - 2000 m2, Vybavenie priestorov: klimatizácia, štruktúrovaná kabeláž, žalúzie, otvárateľné okná, kamerový systém. Priestory je možné upraviť na mieru podľa požiadaviek klienta na štandardné jednotlivé kancelárie, ale aj na veľkopriestor pomocou stavebných úprav (búranie priečok, budovanie nových). Skladové priestory v suteréne budovy. Na prízemí recepcia, bar, výťah, priamo v budove bufet, jedáleň a čínska reštaurácia, notár, advokátske kancelárie, predajňa kancelárskych potrieb. Bezproblémové parkovanie zabezpečené na parkovisku pred budovou a vedľa budovy. Cena 8,70 €/m2/mesiac + 3,60 €/m2/mesiac + DPH. Cena zabezpečeného parkovacieho miesta na prednom parkovisku 55€/mesiac. Viac informácií v RK.


Maklér:

makler
Veronika Behanová
0905 502 689
behanova-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...