Real estate
( nájdených 
653
 realít z celkom 653 )

Kancelárske priestory 81,48m2, lukratívna adresa - Hlavné námestie

Komerčné priestory
cena: 815,- €/mesiac
ID: LC00113k5B Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava I
Obec:
Bratislava-Staré Mesto
Ulica:
Hlavné námestie
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
neuvedené
Podlahová plocha:
81 m2
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
LC00113k5B

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory na lukratívnej adrese - Bratislava-Staré Mesto, Hlavné námestie. Kancelárie sa nachádzajú v historickej budove (národná kultúrna pamiatka). Plocha: úžitková 81,48m2, 3 prechodné kancelárie s vlastnou kuchynkou, toalety len pre túto kanceláriu na chodbe. Nachádza sa na 5. poschodí s výťahom. Podlaha: drevené parkety, koberec. Stav objektu: kompletná rekonštrukcia. Svetlá výška priestoru je 3,5m. Otvárateľné okná, klíma/kúrenie - geko jednotky, výťah, štrukturovaná kabeláž, internet, videovrátnik, prístup 24/7, všetky služby v okolí.  Cena 815 €/mesiac + energie. Províziu neplatíte!


Maklér:

makler
Mgr. Liliana Čerteková
0907417900
liliana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na prenájom 5i vilu vhodnú pre kancelárske účely v tichej lokalite, Bratislava-Staré Mesto. Plocha: podlahová 210m2, pozemok 531m2 (záhrada 424m2). Vybavenie kuchyne: kuchynská linka, sporák, umývačka riadu, chladnička. Konštrukcia objektu: tehlová. Ostatné vybavenie: vstavané skrine, internet, klimatizácia., 2x kúpeľňa. Zabezpečenie bezpečnostnými dverami, alarmom. Asfaltová prístupová cesta. Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, bazén. V blízkosti sa nachádza momentálne jedna z najlepších medzinárodných základných a stredných škôl Cambridge (4 min.). Cena 1 890 €/mesiac. + energie. Voľné ihneď.

1 890,- €/mesiac

Ponúkame Vám na prenájom kancelárie Bratislava - Staré Mesto, Karpatská ulica. Plocha: úžitková 100m2 - dve medzi sebou prechodné kancelárie o veľkosti 25m2.. Nachádza sa na 2. poschodí z 2 bez výťahu. Stav objektu: kompletná rekonštrukcia, podlaha plávajúca. V cene priestorov je zahrnuté: UPC optický internet (v kanceláriách LAN) alebo WIFI, zasadacia miestnosť, kuchynka, sociálne zariadenie, spoločná chodba a priestory, sprcha v budove, terasa pre fajčiarov na prízemí budovy, terasa na grilovanie, záhrada, sídlo firmy, upratovanie spoločných priestorov, kuchyniek , sociálnych zariadení.  Možnosť využívať: spoločenskú klenbovú miestnosť s krbom a barom v suteréne budovy. Zbezpečenie alarmom, vstup 24/7. Konštrukcia objektu: tehlová. Výhody: tiché prostredie, obchody. Cena 1 300 €/mesiac s energiami bez DPH. Províziu neplatíte.

1 300,- €/mesiac

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory na lukratívnej adrese - Bratislava-Staré Mesto, Hlavné námestie. Kancelárie sa nachádzajú v historickej budove (národná kultúrna pamiatka). Plocha: úžitková 82,68m2, 2 kancelárie (jedna prechodná) s vlastnou kuchynkou, toalety len pre túto kanceláriu na chodbe. Nachádza sa na 5. poschodí s výťahom. Podlaha: drevené parkety, koberec. Stav objektu: kompletná rekonštrukcia. Svetlá výška priestoru je 3,5m. Otvárateľné okná, klíma/kúrenie - geko jednotky, výťah, štrukturovaná kabeláž, internet, videovrátnik, prístup 24/7, všetky služby v okolí.  Cena 744,12 €/mesiac + energie. Províziu neplatíte!

744,- €/mesiac

Ponúkame Vám na prenájom kancelárie Bratislava - Staré Mesto, Karpatská ulica. Plocha: úžitková 50m2 - dve prechodné miestnosti. Nachádza sa na 2. poschodí z 2 bez výťahu. Stav objektu: kompletná rekonštrukcia, plávajúca podlaha, klíma. V cene priestorov je zahrnuté: zasadacia miestnosť, kuchynka na danom poschodí, sociálne zariadenie, spoločná chodba a priestory, sprcha v budove, terasa pre fajčiarov na prízemí budovy, terasa na grilovačku, záhrada, sídlo firmy. Ďalej je v cene nájmu zahrnuté: upratovanie spoločných priestorov, kuchyniek , sociálnych zariadení + hygienické potreby a čistiace prostriedky, poistenie budovy, daň z nehnuteľnosti, UPC optický internet (v kanceláriách LAN) alebo WIFI. Možnosť využívať: spoločenskú klenbovú miestnosť s krbom a barom v suteréne budovy. Konštrukcia objektu: tehlová. Výhody: tiché prostredie, obchody. Klíma v celom objekte, zabezpečenie alrmom, vstup do budovy 24/7. Cena 650 €/mesiac s energiami bez DPH. Províziu neplatíte.

650,- €/mesiac
1

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...