Real estate
( nájdených 
656
 realít z celkom 656 )

Predaj pozemku vhodného na rekreačné účely Staré Hory 4943m2

Pozemky
cena: dohodou
ID: AK1010 Predaj

Kraj:
Banskobystrický kraj
Okres:
Banská Bystrica
Obec:
Staré Hory
Ulica:
Kategória:
Pozemky

Plocha pozemku:
4943 m2
Vodovod:
nie je
Elektrina:
nie je
Plyn:
nie je
Kanalizácia:
nie je
Dátová prípojka:
nie je
ID inzerátu:
AK1010

Ponúkame Vám na predaj pozemky - klasifikované ako orná pôda a zastavané plochy a nádvoria o veľkosti 4943 m2 Staré Hory osada Richtárová. Časť pozemku 589 m2 je na rovine a miernom svahu a  4354 m2 je na svahu. Možnosť napojenia na elektroinštaláciu, kanalizácia do vlastnej žumpy a čistička, vodovod z vlastného zdroja ( studnička priamo na pozemku). Na pozemku sa nachádzajú betónové základy, ktoré boli určené na stavbu rekreačného domu ( bolo vydané aj stavebné povolenie). Nachádza sa na severovýchodnom svahu cca 300 m od posledného domu.  Obec Staré Hory sa nachádza v Starohorskej doline, ktorá tvorí hranicu medzi Starohorskými vrchmi na východe a Veľkou Fatrou na západe, leží na styku Nízkych Tatier a Veľkej Fatry, stred  je v nadmorskej výške 472 m. Obcou prechádza hlavný cestný ťah. Okolie  poskytuje možnosti letnej a zimnej turistiky po turistických trasách. Cena podľa dohody.


Maklér:

makler
Alena Kovačičová
0907326760
kovacicova-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...