Real estate
( nájdených 
453
 realít z celkom 453 )

Predajný objekt Veľké Ripňany

Komerčné objekty
cena: 99.900,- €
ID: LG RD velké ripňany Predaj

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Topoľčany
Obec:
Veľké Ripňany
Ulica:
Hlavná
Kategória:
Komerčné objekty

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Počet miestností:
7
Podlahová plocha:
300 m2
ID inzerátu:
LG RD velké ripňany

Ponúkame Vám na predaj polyfunkčný objekt - nákupné stredisko v obci  Veľké Ripňany na hlavnom ťahu  cca 25 km od NR , 25 od HC , 25 od PN . Jedná sa o rodinný dom - usadlosť ktorý je momentálne využívaný ako predajňa . Dom je prispôsobený na podnikanie . Pôvodný dom bol postavený cca v roku 1940 z miešaného materiálu . V roku 1996 bola na dome vykonaná kompletná rekonštrukcia . Nové kúrenie (podlahové ) a ústredné radiátory , nové omietky , podlahy , všetky rozvody , elektrina . Okná sú predné vymené za plastové , ostatné sú drevenné pôvodné -repasované , dvere plastové a kovové . Dom má momentálne 6 miestnosti , predná časť domu je momentálne využívaná ako predajňa , je tu sociálne zariadenie so sprchou , kuchynka , sklad, kancelária , sklad , kotoľňa , v zadnej časti sú 2 miestnosti boli využívané na predajňu a výrobu , majú samostatné kúrenie i sociálne zariadenie . Plus 2 garáže , nakladacia rampa /1 m/. Dom je napojený na všetky inžinierske siete obce , možnost pripojenia do kanalizácie . Dvor je veľký bezproblémové parkovanie . Na pozemku sa nachádza i samostatne stojaca budova (sklad náradia) . Objekt je možné využívať opäť na podnikateľské účely nakoľko je vhodný svojím umiestnením . Cena 99 900 €


Maklér:

makler
Lucia Guliková
0907645546
lucia-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...